Koszykówka
kosz2023-04-05
Termin: środa, 5 kwiecień 2023 18:00

Miejsce: Hala sportowo - widowiskowa MOSiR, ul. Bursaki 29

Niestety nie udało się wywieźć dwóch zwycięstw z Wrocławia. Po bardzo emocjonującym i obfitującym w wiele zwrotów akcji meczu z WKK Wrocław, przegrywamy minimalnie spotkanie 78:77.

Porażka sprawiła, że nasz zespół stracili szanse na play-offy . W najbliższa środę rozegramy ostatni mecz w sezonie 2022/2023. Naszym przeciwnikiem będzie zajmująca 14. miejsce w tabeli zespół AZS AGH Kraków. Mecz z krakowianami w pierwszej rundzie zakończył się minimalną porażką 74:73. Gdyby ostatni rzut Maksymiliana Zagórskiego doszedł celu  pół sekundy szybciej, Biało-Zieloni cieszyliby się ze zwycięstwa. Niestety piłka trafiła do kosza ułamek sekundy za późno.

Nasz ostatni mecz będzie okazją aby zrewanżować się podopiecznym Wojciecha Bychawskiego oraz pożegnać z naszymi Kibicami.

Środowy mecz ponownie dedykujemy naszemu głównemu sponsorowi, który od wielu lat wspiera drużynę Miasto Szkła Krosno – firmie Transition Technologies Control Solution . Nasz sponsor należy do grup kapitałowej Transition Technologies. Specjalizujemy się w tworzeniu nowoczesnych systemów automatyki przemysłowej, oferując usługi inżynierskie oraz wdrożenia najbardziej innowacyjnych i zaawansowanych rozwiązań w branżach takich jak: energetyka, przemysł, nafta i gaz oraz w robotyce. Więcej informacji o naszym sponsorze znajdziecie na stronie https://www.tt-cs.com.pl.

Wszystkich kibiców koszykówki zapraszamy na ostatni mecz Szklanego Teamu w sezonie 2022/2023. W przerwie meczu na Kibiców czeka konkurs rzutu z połowy z nagrodą 1000 zł ufundowaną przez salon Pasja Hair & Beauty, która może w kończącym sezon meczu znajdzie swojego właściciela. Przez całe spotkanie do dyspozycji naszych najmłodszych Kibiców będzie dostępny kącik zabaw. Dla dorosłych fanów, w holu głównym w hali, dostępny będzie kącik gastronomiczny. Przerwy pomiędzy kwartami uatrakcyjnią jak zawsze występy Fragolin Cheerleaders a za oprawę muzyczną w trakcie meczu odpowiedzialny będzie DJ Kusy. Do prezentacji oba zespoły wyprowadzą dzieci z akademii Junior Basket Krosno.

Do zobaczenia na hali przy ul. Bursaki 29. Początek spotkania we środę ( 5 kwietnia) o godzinie 18:00. Kasa biletowa czynna na 2 godziny przed meczem. Przypominamy, że bilety można także nabyć za pośrednictwem portalu kupbilet.pl