W rozegranym meczu 13. kolejki drugiej ligi piłki siatkowej, Karpaty Krosno pokonały na wyjeździe 3:1 zespół Avia Solar Sędziszów Małopolski. Było to kolejne zwycięstwo drużyny „Szklanego teamu”, która po trzynastu rozegranych meczach zajmuje wysokie, czwarte miejsce w ligowej tabeli. Do miejsca drugiego, drużynie prowadzonej przez Jakuba Heimrotha, brakuje zaledwie 3 punktów.

Był to ostatni mecz ligowy w bieżącym roku. Jednakże krośnieńscy siatkarze nie zwalniają tempa z treningami gdyż we środę rozpoczynają swoją przygodę w Pucharze Podkarpacia.

W dniu 30.11.2023 odbyło się losowanie 1/8 ANSEL Pucharu Podkarpacia. Przy udziale zawodniczki PGE Rysice Rzeszów - Katarzyny Wenerskiej i komisji organizacyjnej Pucharu w osobach Prezesa PWZPS - Jacka Szalacha, Wiceprezesa PWZPS - Marka Pieniążka oraz Sponsora Tytularnego Pucharu, Pana Roberta Wdowiaka - Prezesa firmy ANSEL wylosowano następujące pary:

1. AVIA SOLAR Sędziszów Małopolski - WOLNY LOS
2. LKS Głogovia Głogów Małopolski - ProSport Marmax Czudec
3. AKS V LO Rzeszów - TKF Anilana Rakszawa
4. Altereco Maj-Bud Bystrzaki Gmina Iwierzyce - MKS "Gamrat-PRDM" Jasło
5. AZS UP TSV Sanok - Karpaty-PANS Krosno
6. Renga SST Sportur Gmina Łańcut - MKS Wisłok Strzyżów
7. AOZ Rzeszów - SST Lubcza Racławówka
8. AKS Orkan Nisko - Klima Błażowa

W związku z powyższym drużyna krośnieńska w dniu 20.12.2023r. rozegra mecz w Sanoku z drużyną z niższego szczebla rozgrywkowego. Zespół AZS UP TSV Sanok występuje w Podkarpackiej 1 lidze mężczyzn. Po rozegranych 10 meczach zajmuje 8. miejsce.