4 lutego 2023 r. drużyna juniorek młodszych Karpat MOSiR Krosno zanotowała bardzo dobry występ w Jaśle.

Podopieczne trener Beaty Wosiewicz i trenera Tomasza Płaskiego wygrały z MOSiR Jasło 3:1 (25 :7, 25:8, 13:25, 25:22).
Po dwóch pierwszych rewelacyjnych setach w trzecim przytrafiło się nam 14 błędów własnych. W 4-tym walka była wyrównana, ale to nasze dziewczyny lepiej wytrzymały ciśnienie.

Był to ważny mecz, dzięki wygranej dziewczyny pozostają w grze o co najmniej srebrny medal. Przed dziewczynami jeszcze dwa spotkania, które odbędą się w kolejny weekend. Nad Jasłem mamy tylko przewagę w małych punktach, więc każdy set będzie na wagę złota.

Dziewczyny wystąpiły w składzie: Amelia Pudełko - kpt., Kinga Penar, Julia Majerska, Ola Paradysz, Nadia Głowacka, Maja Głowacka, Gabrysia Paradysz, Zuza Krowicka, Zuzanna Karamus, Wiktoria Krajewska, Dominika Guzik, Nina Pelczar i Nikola Stanis.