W sobotniej rywalizacji naszych drużyn w ligowych zmaganiach komplet punktów pozostał w Krośnie. Jako pierwsi do rywalizacji przystąpili drugoligowi siatkarze. Obawy przed meczem z Beskidem Andrychów - wiceliderem tabeli- były duże, ale szybko zostały rozwiane przez krośnian. Nasza drużyna ani przez moment tego spotkania nie pozwoliła przyjezdnym na to aby zwycięstwo gospodarzy było zagrożone i pewnie pokonała  gości 3:0 (25:15, 25:21, 25:12). Karpaty przeważały w meczu pod każdym względem i odniosły pewne zwycięstwo awansując na drugą lokatę w tabeli w IV grupie tegorocznych rozgrywek w II lidze.

W wieczornym spotkaniu I ligi żeńskiej nie gorsze od panów okazały się Karpatki. Drużyna Sokoła Mogilno starała się jak mogła wykorzystując doświadczenie takich zawodniczek jak S. Szczygioł, W. Fojucik i P. Stroiwąs, ale to nie wystarczyło na świetnie dysponowane w sobotę krośnianki. Nasz zespół odrzucił rywalki od siatki dobrym serwisem, dobrze przyjmował i bronił a przede wszystkim świetnie grał blokiem. Karpatki pewnie wygrały 3:0 (25:17, 25:19, 25:19) i po 6 rozegranych spotkaniach (jedno awansem)zajmują w tabeli wysoką 4 pozycję z 11. punktami na swoim koncie.

Cieszy postawa naszych drużyn w tym sezonie. Teraz kolejka wyjazdowa. Nasza kobieca drużyna rozegra dwa spotkania. W sobotę zagra w Legionowie z drużyną LTS-u, która jeszcze na zaznała radości zwycięstwa w tym sezonie, a w niedzielę zmierzy się z grożną drużyną LOS-u Noay Dwór Mazowiecki. Ten drugi mecz rozegrany zostanie awansem.

Siatkarze wyjeżdżają by zmierzyć się z zawsze groźnym zespołem Kęczanina Kęty.

Wierzymy w nasze drużyny, ich dobrą postawę i kolejne ligowe punkty.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z meczu Karpatek. Zdjęcia Ireneusz Sieniawski: https://photos.app.goo.gl/13BBT3856f2d57bZ7