Drugoligowi siatkarze kroczą od zwycięstwa do zwycięstwa. W sobotę pokonali pewnie zespół Akademii Talentów Jastrzębskiego Węgla 3:0 (25:20, 25:18, 25:20) i są wiceliderami ligowej tabeli w IV grupie rozgrywek. Tym meczem krośnianie zakończyli serię trzech  spotkań we własnej hali. Nasz zespół prezentuje dobrą siatkówkę i na pewno dostarczy wszystkim kibicom jeszcze wiele emocji i radości. Teraz przed nim trudny wyjazd do Jaworzna na mecz z liderem tabeli. Oba zespoły mają identyczną liczbę punktów i taki sam stosunek setów. Za tydzień w Jaworznie zapowiada się doskonałe starcie i zacięta rywalizacja. Liczymy na dobre wieści i kolejne punkty dla naszej drużyny.

Zacięty mecz, który dostarczył wiele emocji obejrzeli krośnieńscy kibice w niedzielny wieczór. Karpatki przełamały passę dwóch porażek i pokonały zespół BAS Białystok 3:2 (25:21, 25:13, 25:27, 27:29, 15:11). Po pierwszych dwóch setach wydawało się, że mecz zakończy się szybkim 3:0 dla naszej drużyny. Jednak ambitnie walczące zawodniczki z Białegostoku wygrały w końcówkach na przewagi dwa kolejne sety i doprowadziły do stanu 2:2. Należy nadmienić, że nasz zespół w 3 i 4 secie nie wykorzystał trzech  piłek meczowych. W piątej odsłonie spotkania Karpatki wzięły się w garść i wygrywając seta zainkasowały 2 punkty do ligowej tabeli. MVP spotkania została Natalia Sławińska.

Za tydzień nasz zespół udaje się do Węgrowa na spotkanie z kolejnym beniaminkiem tegorocznego sezonu. Drużyna NIke zajmuje w tabeli miejsce bezpośrednio za naszą drużyną i w ostatniej kolejce spotkań niespodziewanie zgarnęła 3 punkty wygrywając spotkanie w Jarosławiu. Liczymy jednak na to, że to Karpatki okażą się lepszym zespołem w ligowym starciu za tydzień.