Wczorajszej nocy (4 października) o godz. 20.00 na terenie Lotniska Krosno rozegrany został I Nocny Bieg Lotnika. Inicjatywa bardzo się spodobała, gdyż na starcie zjawił się komplet zawodników przewidziany regulaminem.

Zwycięzcą biegu został Hubert Wierdak (16:40), przed Marcinem Niezgodą (17:29) i Karolem Machowskim (17:32).

Wśród pań triumfowała Marcelina Gaborek z czasem 20:40, drugie miejsce zdobyła Sylwia Wiatr (21:08). Trzecia była Angelika Papiernik (21:44).

Zwycięzcy w kategoriach kobiet i mężczyzn otrzymali puchary, a wszyscy uczestnicy medale pamiątkowe.

Wyniki I Nocnego Biegu Lotnika

Organizatorami biegu byli: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Krośnie, Krośnieński Klub Biegacza przy współudziale Gminy Krosno, Lotnisko Krosno, Aeroklub Podkarpacki.