Drużyna Karpat MOSiR Krosno już na pewno zagra w 1/8 Mistrzostw Polski, z jakiego miejsca, zadecydują dwa ostatnie turnieje. Od finałowych rozgrywek nasze młodziczki utrzymują się cały czas na pierwszym miejscu w tabeli, aktualnie zwiększyły przewagę nad MKS V LO Developres Rzeszów do 7 punktów. Dziś w Rzeszowie było trochę nerwowo po bardzo słabym meczu z CES VEGA MOSIR Stalowa Wola/UKS Zaleszany przegranym 2:1, dziewczyny bardzo zmobilizowały się na mecz z gospodarzem turnieju, wygrywając pewnie 2:0. Oba sety bez większych błędów własnych i pod pełną kontrolą, choć w secie drugim przy naszym prowadzeniu 22:15 zdarzył się jedyny przestój na 5 punktów, ale w efekcie wygrywamy 25:20. Bardzo pozytywne jest to, że pod presją potrafimy wyciągnąć pozytywne wnioski z porażki i w drugim meczu zagrać zupełnie inną siatkówkę. Brawa za postawę i wytrzymanie ciśnienia.