IV Gala Akademii Cheerleaderek Fragolin

gala-fragolin
Kategoria
Wydarzenia w hali, przy ul. Bursaki 29
Termin
2022-05-28 18:00

Akademia Cheerleaderek Fragolin MOSiR Krosno serdecznie zaprasza na IV Galę, która odbędzie się 28 maja 2022 roku o godzinie 18:00 w hali sportowo-widowiskowej MOSiR Krosno.

Gala jest bardzo ważnym wydarzeniem na skalę całego Podkarpacia. Przyjeżdżają na nią nie tylko mieszkańcy Krosna, ale także dalszych okolic. Impreza ta cieszy się dużym zainteresowaniem wśród dzieci, młodzieży oraz dorosłych, którzy przybywają oglądać naszych podopiecznych. Na gali pojawia się około 1000 osób. Jest to najważniejsze wydarzenie w sezonie zarówno dla tancerzy jak i trenerów. To podsumowanie całego roku naszej ciężkiej pracy oraz efektów jakie udało się osiągnąć. Na ten moment przygotowujemy się cały rok i nie możemy doczekać się, aby pokazać Wam efekty. Chcemy, aby ta gala była wyjątkowa, a każdy okoliczny mieszkaniec się o niej dowiedział.

W trakcie jej trwania zobaczymy wszystkich podopiecznych Akademii prezentujących kilkadziesiąt prezentacji. Wstęp na Galę jest bezpłatny. Oprócz samych występów na naszych gości czeka wiele niespodzianek i atrakcji.

Serdecznie Zapraszamy!

 
 

Wspierane przez iCagenda