Siatkówka. I LK. Karpaty Krosno Glass - KPU w Krośnie vs. SMS PZPS I Szczyrk

siatkowka2022-01-09_k
Kategoria
Siatkówka
Termin
2022-01-09 17:00

W najbliższą sobotę i niedzielę po świąteczno-noworocznej przerwie wracają drużyny I i II ligi siatkarskiej. Drugoligowi siatkarze zainaugurują zmagania w 2022 roku w sobotę 8 stycznia wyjazdowym meczem w Rzeszowie z drużyną AKS-u. Nie ukrywamy, że liczymy na dobrą postawę i wygraną naszej drużyny.

Pierwszoligowe Karpatki zagrają w Krośnie w niedzielę 9 stycznia rozpoczynając rundę rewanżową fazy zasadniczej od spotkania z uczennicami SMS-u Szczyrk. Wyjazdowe spotkanie rozegrane 16 grudnia nie było dla naszej drużyny udane. Cała pula punktów pozostała w Szczyrku. W niedzielę liczymy na dobry mecz w wykonaniu Karpatek i udany rewanż.

W krośnieńskiej drużynie zaszły zmiany w składzie. Z dniem 4 stycznia 2022 roku rozwiązany został, za porozumieniem stron, kontrakt ze środkową Niną Chojnacką. Ninie dziękujemy za grę w naszym zespole. Życzymy jej dalszego rozwoju i dobrych występów na siatkarskich boiskach.

Jednocześnie witamy w Krośnie Lucynę Borek, która została zawodniczką pierwszoligowych Karpatek. Lucyna to wychowanka Karpat Krosno, która po okresie gry w najwyższej klasie rozgrywkowej w drużynie Developresu Rzeszów wraca do Krosna, w którym rozpoczynała swoją siatkarską karierę. Przypomnijmy, że oprócz gry w Rzeszowie Lucyna Borek reprezentowała drużyny z Krakowa i Piły. Zaliczyła także grę w reprezentacji Polski. Liczymy na jej doświadczenie, które powinno zaowocować postawą Karpatek w ligowych zmaganiach.

 
 

Wspierane przez iCagenda