Koszykówka - I Liga mężczyzn. Miasto Szkła Krosno vs. AZS UMSC Start II Lublin

Kategoria
Koszykówka
Termin
2021-12-11 17:00

W miesiącu grudniu koszykarzy Szklanego Teamu czeka jeszcze 3 pojedynki w ramach rozgrywek Suzuki 1 Liga Mężczyzn. Już w najbliższą sobotę podopieczni Radosława Soji podejmą na własnym parkiecie beniaminka, zespół AZS UMCS Start II Lublin. Po wysokim zwycięstwie nad wyżej notowanym zespołem WKK Wrocław Biało-Zieloni mają apetyt na kolejne zwycięstwo. Sobotnia wygrana jest tym cenniejsza, że nasz zespół grał 7 zawodnikami. Po długiej rehabilitacji w meczu ze Startem zagra w końcu rzucający Roman Janik, który na wskutek kontuzji stopy wystąpił tylko w inauguracyjnym spotkaniu rozgrywek. W okresie przygotowawczym obie drużyny zmierzyły się w ramach turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Krosna. Mecz zakończył się pewnym zwycięstwem podopiecznych Radosława Soji 101:67 (25:17, 29:21, 24:20, 23:9). Najwięcej punktów dla #SzklanyTeam zdobyli: Janik 22, Vaulet 17 (9 zb.) oraz Dawdo 15 (7 zb.). W szeregach Lublinian najwięcej punktów zdobył były nasz zawodnik - Bartosz Ciechociński 13.

W dotychczas rozegranych 12 meczach podopieczni Przemysław Łuszczewski 6 krotnie zwyciężali i tyle samo razy musieli uznać wyższość rywala. Znasz sobotni przeciwnik z dorobkiem 18 punktów zajmuje miejsce tuż nad Szklanym Teamem. Drużyna z Lublinie dotychczas nie przegrała meczu na własnym parkiecie ale dużo gorzej radzi sobie na wyjazdach. Mamy nadzieję, że po świetnym pojedynku z WKK Wrocław i wzmocnieni Romanem Janikiem sięgniemy po kolejne 2 punkty. Bez wsparcia naszym Kibiców będzie to niemożliwe. Dlatego już dziś zapraszamy na sobotni mecz, który rozpocznie się o godzinie 17:00. Liczymy na Wasze wsparcie i doping

Sobotni mecz dedykujemy Miejskiemu Ośrodkowi Sportu i Rekreacji w Krośnie. Na terenie Miasta Krosna i okolic MOSIR Krosno dysponuje bogatą bazą sportową z której co roku korzystamy w okresie przygotowawczym jak i w trakcie sezonu ligowego. Zapraszamy do czynnego korzystania z wszystkich obiektów należących do naszego wieloletniego sponsora. Szczegółowe informacje dotyczące obiektów oraz imprez organizowanych przez MOSIR Krosno znajdziecie na www.mosirkrosno.pl

W trakcie meczu przygotowaliśmy dla zgromadzonych Kibiców wiele atrakcji. W przerwie spotkania zorganizowany zostanie rzut z połowy z nagrodą 1000 zł, która nadal czeka na zwycięzcę. Przez całe spotkanie do dyspozycji naszych najmłodszych Kibiców będzie kącik zabaw. Za dodatkową energię potrzebną do głośnego dopingu odpowiada Piekarnia Rodzinna Guzik, które wyroby cukiernicze rozdawać będzie nasza maskotka Kroskoczek. Na hali głównym w hali dostępny jest także kącik gastronomiczny. Przerwy pomiędzy kwartami jak zawsze uatrakcyjnią występy Fragolin Cheerleaders a za oprawę muzyczną w trakcie meczu odpowiedzialny będzie DJ Chester. Do prezentacji oba zespoły wyprowadzą dzieci z akademii Junior Basket Krosno. W biurze Klubu oraz przed wejściem na arenę można kupić gadżety kibica: koszulki, t-shirty, czapeczki.

Początek spotkania o godzinie 17:00, kasa biletowa będzie czynna od godziny 14:00. Bilety można także zakupić za pośrednictwem portalu www.kupbilet.pl.