W niedzielę 10 stycznia, krośnieński MOSiR zagrał razem z Wielka Orkiestrą Świątecznej Pomocy.
Na obiektach MOSiR odbył się cykl imprez pod nazwą: WOŚP - owy mix sportowo - rekreacyjny:
- na lodowisku przy ul. Bursaki - Orkiestra zagrała na lodzie,
- w hali sportowo - widowiskowej znalazły się: kiermasz z sercem , stoiska z gadżetami, kawiarenka pyszności, szybowiec,
- na arenie sportowej rozegrano siatkarski mecz - niespodziankę,
- można było skorzystać z pneumatycznych urządzeń rekreacyjnych, min. ścianki wspinaczkowej,
- zorganizowano pokaz ratownictwa medycznego w wykonaniu klasy ratowniczej ZSP nr 4 - "Naftówka",
- zorganizowano turniej piłkarski z udziałem 3 szkółek piłkarskich Beniaminka, Koniczynki i Bardomedu,
- istniała możliwość skorzystania z symulatora zderzeń oraz alko gogli przygotowanych prze Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Krośnie,
- zorganizowano pokaz parkouru,
- pokaz szermierczy w wykonaniu UKS SOKOLIK,
- istniała możliwość skorzystania z masażu w wykonaniu Pawła Hajka - fizjoterapeuty żeńskiego pierwszoligowego zespołu Karpat Krosno,
- parking przed halą był miejscem, w którym Orkiestra zagrała na 4 kółkach wraz z Automobilklubem Małopolskim - wśród atrakcji była możliwość skorzystania z próby Stewarda w jeździe samochodem,
- przy hali odbył się 3 Bieg Policz się z Cukrzycą











