W niedzielę 10 stycznia, krośnieński MOSiR zagrał razem z Wielka Orkiestrą Świątecznej Pomocy.

Na obiektach MOSiR odbył się cykl imprez pod nazwą: WOŚP - owy mix sportowo - rekreacyjny:

  • na lodowisku przy ul. Bursaki - Orkiestra zagrała na lodzie,
  • w hali sportowo - widowiskowej znalazły się: kiermasz z sercem , stoiska z gadżetami, kawiarenka pyszności, szybowiec,
  • na arenie sportowej rozegrano siatkarski mecz - niespodziankę,
  • można było skorzystać z pneumatycznych urządzeń rekreacyjnych, min. ścianki wspinaczkowej,
  • zorganizowano pokaz ratownictwa medycznego w wykonaniu klasy ratowniczej ZSP nr 4 - "Naftówka",
  • zorganizowano turniej piłkarski z udziałem 3 szkółek piłkarskich Beniaminka, Koniczynki i Bardomedu,
  • istniała możliwość skorzystania z symulatora zderzeń oraz alko gogli przygotowanych prze Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Krośnie,
  • zorganizowano pokaz parkouru,
  • pokaz szermierczy w wykonaniu UKS SOKOLIK,
  • istniała możliwość skorzystania z masażu w wykonaniu Pawła Hajka - fizjoterapeuty żeńskiego pierwszoligowego zespołu Karpat Krosno,
  • parking przed halą był miejscem, w którym Orkiestra zagrała na 4 kółkach wraz z Automobilklubem Małopolskim - wśród atrakcji była możliwość skorzystania z próby Stewarda w jeździe samochodem,
  • przy hali odbył się 3 Bieg Policz się z Cukrzycą

 

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...