W dniu 8.05.2015 r. w hali Sportowo - widowiskowej MOSiR w Krośnie odbyły się finały wojewódzkiej Gimnazjady w aerobiku.
W imprezie wzięło udział 14 szkół gimnazjalnych z Krosna, Dębicy, Przemyśla, Jarosławia, Stalowej Woli, Iwonicza i Zagórza.

Końcowa klasyfikacja:
1 miejsce - Gimnazjum nr 3 KROSNO,
2 miejsce - Gimnazjum nr 4 KROSNO,
3 miejsce - Gimnazjum nr 2 Dębica,
4 miejsce - Gimnazjum nr 4 Przemyśl,
5 miejsce - Gimnazjum nr 2 Jarosław,
6 miejsce - Gimnazjum dwujęzyczne KROSNO,
                - Gimnazjum nr 5 Przemyśl.