10 marca 2024 r. w hali przy u.l Legionów 6 odbył się finał wojewódzki w piłce siatkowej dziewcząt w kategorii młodziczek.

Nasze drużyny zaprezentowały rewelacyjną formę, efektem tego był finałowy mecz między Karpatami MOSiR Krosno I i Karpatami MOSiR Krosno II. Dziś po pojedynku godnym finału zwyciężyły Karpaty MOSiR Krosno II. Warto nadmienić, że w podkarpackiej lidze w kategorii młodziczek wystartowało w tym sezonie 27 drużyn, tym bardziej cieszy fakt, że nasze najmłodsze Karpatki tak pięknie zakończyły rozgrywki. Ogromne gratulacje dla obu drużyn i trenerów - Karpat MOSiR Krosno II Grzegorza Stareńczaka i Karpat MOSiR Krosno I Katarzyny Kustroń.

Końcowa klasyfikacja dwóch dni turnieju :

  1. miejsce Karpaty MOSiR Krosno II
  2. miejsce Karpaty MOSiR Krosno I
  3. miejsce CES VEGA MOSIR Stalowa Wola
  4. miejsce UKS MOSiR Dukla
  5. miejsce KPS Nowa Dęba I
  6. miejsce MKS V LO Developres Rzeszów

Nagrody i pamiątkowe dyplomy wręczyli Prezydent Miasta Krosna Pan Piotr Przytocki, Dyrektor MOSiR Krosno Pan Antoni Dębiec oraz Prezes Krośnieńskiego Stowarzyszenia Siatkówki Karpaty Krosno Pan Marcin Janusz.
Wszystkim drużynom gratulujemy wyników, udziału w finale oraz awansu do rozgrywek centralnych. Już w dniach 23 - 24 marca 2024 r. będziemy gospodarzem 1/8 Finału Mistrzostw Polski w piłce siatkowej dziewcząt w kategorii młodziczek.

Zapraszamy do kibicowania młodym siatkarkom!