Karpatki grały w Jarosławiu kolejne derby Podkarpacia. Niestety zwycięsko z nich wyszły gospodynie pokonując nasz zespół 3:1 (25:22, 27:29, 25:19, 25:14). W najbliższą sobotę krośnianki zmierzą się we własnej hali z drużyną AZS-u AWF Warszawa i nie ukrywamy, że liczymy w tym spotkaniu na pełną pulę punktów. Mecz ten zakończy I rundę fazy zasadniczej. Wcześniej 16 grudnia nasz zespół rozegra zaległe spotkanie z pierwszej kolejki z uczennicami SMS-i PZPS Szczyrk. We własnej hali młode siatkarki na pewno stawią Karpatkom duży opór, ale chcąc walczyć o ósemkę po fazie zasadniczej to spotkanie także powinno przynieść nam jakąś zdobycz punktową. Wszyscy liczymy na dobre wieści w czwartek ze Szczyrku i zapraszamy w sobotę do hali przy ulicy Bursaki 29, aby dopingować dziewczyny w walce o ważne punkty do ligowej tabeli.