Po środowej wygranej w Rybniku, w sobotę krośnianie odprawili za trzy punkty drużynę Jastrzębskiego Węgla. Kolejny dobry mecz i kolejna wygrana 3:1 (25:20, 22:25, 28:26, 25:19). Gospodarze, choć ambitnie walczyli, nie dali rady dobrze dysponowanym siatkarzom Karpat. To było już czwarte kolejne zwycięstwo na wyjeździe. Krośnianie umocnili się w czołówce tabeli IV grupy drugoligowych rozgrywek, zajmują 4 lokatę i do trzeciej drużyny tracą 2 punkty. Nasz zespół nadal będzie grał na wyjazdach. Ostatni mecz w tym roku kalendarzowym rozegra w Ropczycach, a noworoczne zmagania ligowe zainaugurują w Rzeszowie. Liczymy na podtrzymanie zwycięskiej serii i kolejne wygrane.
Piłka siatkowa - II Liga mężczyzn. Trwa zwycięska wyjazdowa passa naszych siatkarzy
- Szczegóły










