W dniu 4 grudnia 2021 r. najmłodsze grupy naborowe dziewcząt i chłopców Karpat MOSiR Krosno, rywalizowały w Mikołajkowym turnieju w kategorii dwójek. Zawody zostały rozegrane na 4 mini boiskach hali przy ul. Legionów.
Gościnnie udział w zawodach wzięły zespoły z Dukli. W turnieju wystartowało 21 drużyn, 53 uczestników, z klas 3, 4, 5, 6.

Mecze rozgrywane były na czas, a emocji, zaciętości podczas rywalizacji sportowej oraz dobrej zabawy nie brakowało.

Ostatecznie zwyciężyła drużyna w składzie Joanna Stareńczak/Aleksandra Janusz, drugie miejsce zdobyli chłopcy, Maciej Stasik/Gabryś Niemiec, a trzecie miejsce zdobyły Jagoda Staroń/Magdalena Konop/Maja Pelczar.

Najlepsze drużyny otrzymały pamiątkowe medale i pucharki, a wszyscy uczestnicy słodycze i bidony ufundowane przez firmę Krośnieński Holding Komunalny.

Nagrody wręczył Prezes Klubu Karpaty Krosno Pan Marcin Janusz.

Zawody zorganizowali i przeprowadzili trenerzy: Grzegorz Stareńczak i Jaromir Marszałek.

Gratulacje dla zawodniczek i zawodników oraz organizatorów.

Dziękujemy zespołowi i Trenerowi z Dukli za przybycie.