I runda  podkarpackiej ligi młodziczek powoli dobiega końca, co prawda pozostała do rozegrania jeszcze jedna kolejka, ale już dzisiaj wiemy, że młodziczki I awansują z pierwszego miejsca do finału wojewódzkiego i walki o medale. Młodziczki II w ostatniej kolejce powalczą o fotel vice lidera rozgrywek naszej grupy.

Niedziela (21.11) to kolejne dwa pojedynki z zawodniczkami Rzeszowa. Pierwszy mecz z Developres Rzeszów  wygrywamy 2-0 (25-20 i 25-22), ale nasza gra pozostawia wiele do życzenia. Podczas dwóch setów popełniamy 14 błędów na zagrywce, 8 w przyjęciu i kilka w ataku. Przy bardzo dobrej grze przeciwniczek powoduje to nerwowość na boisku i grę przez cały czas na kontakcie. (Ale mówią, że zwycięzców się nie sądzi 🙂 ). Drugie spotkanie z zawodniczkami Bolesław Rzeszów, które dopiero debiutują w lidze przebiega całkowicie pod naszą kontrolą. Wygrywamy 2:0 (do 7 i 8 ), a w całym meczu robimy tylko 5 błędów własnych.
Przed nimi jeszcze 2 spotkania z siatkarkami z Przemyśla  i gra w grupie finałowej.
Skład: Majerska Julia, Pudełko Amelia, Penar Kinga, Głowacka Nadia, Karamus Zuzka, Paradysz Ola, Piwińska Natalia, Konop Karolina i Paradysz Gabrysia

Trener Beata Wosiewicz