W dniu 5.09 br. w obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Krośnie odbył się Finał Vivio Ligi Lokalizacji 2021 Akademii Piłkarskiej Vivio!
Turniej odbył się w dwóch kategoriach wiekowych 2010/2011 i 2012 i młodsi. W grze uczestniczyło kilkaset dzieci z Krosna i miejscowości, w których zlokalizowane są lokalizacje AP Vivio. Oprócz turnieju odbył się mecz pokazowy "Mistrzów Świata", dzieci z niepełnosprawnością intelektualną, które prowadzi trener Jakub Popielarz - pracownik Miejskiego Ośrodka i Rekreacji oraz założyciel i dyrektor współpracującej z nami Akademii Piłkarskiej Vivio, która jest jedną z największych Akademii w regionie. Równolegle do turnieju przeprowadzony został dla gości piknik rodzinny ze strefą cateringową, lodami, dmuchańcami oraz mini turniejem dla najmłodszych zawodników z roczników 2015, 2016, 2017 i 2018. Po każdej kategorii odbyły się uroczyste ceremonie zakończenia, w których to udział wziął dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Pan Antoni Dębiec i wraz z Jakubem Popielarzem wręczył wszystkim dzieciom medale, dyplomy i wiele nagród specjalnych dla najlepszych zawodników.
To był wyjątkowy dzień dziecięcego sportu i jesteśmy szczęśliwy, ze turniej odbył się w naszych obiektach, a Krosno stało się stolicą podkarpackiej piłki nożnej.