Bardzo dobra gra podopiecznych trenera Popielarza w mocnej, ogólnopolskiej stawce, między innymi przeciwko Śląskowi Wrocław, Arkonii Szczecin, Chrobrym Głogów, Stali Rzeszów oraz kilku innym zespołom z różnych części Polski.

Rozegranych zostało aż 10 meczów nasza drużyna zakończyła zmagania na 6 miejscu.
Najlepszym strzelcem drużyny został Wiktor Mamroł.

Opinia trenera Jakuba Popielarza:

"Za nami niezwykle wartościowy wyjazd. Trzy dni spędzone razem to okazja to integracji i zawiązania jeszcze lepszych relacji pomiędzy zawodnikami.
W odniesieniu do gry przyznam, ze stawka turniejowa i poziom przeciwników były bardzo wysokie. Jednak w każdym meczu graliśmy jak równy z równym, a biorąc pod uwagę fakt, że grałem na dwie jedenastki, w równym wymiarze czasowym - w drugiej dwóch chłopców z 2011 i jeden z 2008 - oceniam nasz występ na ogromny plus. Oprócz grania na boisku dużo czasu poświęciliśmy na spotkania i rozmowy na tematy taktyki, a to na pewno zaprocentuje.
Dziękuję wszystkim zawodnikom za zaangażowanie i walkę na boisku oraz świetne reprezentowanie naszego Miasta Krosna i Klubu Karpaty Krosno"

Wyniki:

Karpaty Krosno- Chrobry Głogów 0-2

Karpaty Krosno- Józefovia Józefów 0-0

Karpaty Krosno- Górnik Libiąż 0-2

Karpaty Krosno- SMS Rzeszów 3-0

Karpaty Krosno- AP Unia Oświęcim 0-0

Karpaty Krosno - Śląsk Wrocław 5-0

Karpaty Krosno- Borek Kraków 5-0

Karpaty Krosno- Arkonia Szczecin 0-1

Karpaty Krosno - Młoda Orawa 2-0

Karpaty Krosno- Stal II Rzeszów 0-2

foto: www.sport.budzyk.com

1