Zimowy PGE Narodowy na lodowisku MOSiR Krosno!!!

Wydarzenia sportowe
zimowy-pge2
Termin: sobota, 3 luty 2024 - niedziela, 4 luty 2024

Czas na łyżwy w Krośnie!

Zimowy PGE Narodowy w Trasie zawita na lodowisko MOSiR!

 

Już 3 i 4 lutego jedno z najbardziej rozpoznawalnych zimowych miasteczek zawita na lodowisko MOSiR w Krośnie. Skorzystać będzie można z doświadczenia wykwalifikowanych instruktorów łyżwiarstwa i atrakcji dla wszystkich szukających miejskich, rodzinnych rozrywek podczas ferii.

 

Znana wszystkim zimowa ekipa po raz trzeci rusza w trasę po całej Polsce, aby zarazić łyżwiarską pasją i dobrą zabawą! Na swojej mapie ma aż 16 miejscowości, a jedną z nich jest Krosno.

 

Już 3 i 4 lutego (sobota, niedziela), na 1800m² lodowiska MOSiR w Krośnie (ul. Bursaki 41), Zimowy PGE Narodowy w Trasie oferować będzie szkolenia łyżwiarskie oraz mnóstwo lodowych atrakcji dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

 

CO CZEKA NA ODWIEDZAJĄCYCH?

 

Uczestnicy będą mogli liczyć na bezpłatne szkolenia z wykwalifikowaną kadrą instruktorską w ramach 3 rodzajów aktywności na lodzie, którym towarzyszyć będą również animacje w strefie zabaw, rozgrzewki z układami choreograficznymi, kolorowanki dla dzieci, a także łamigłówki i konkursy z nagrodami czy popularne tworzenie gifów.

 

ROZKŁAD JAZDY NA LODOWISKU W KROŚNIE:

 

  • Poranki dla dzieci z PGE: 10:30-11:15; 12:00-12:45

Zajęcia dla najmłodszych, dzięki którym pewniej postawią swoje pierwsze kroki na łyżwach.

 

  • Trening łyżwiarski dla młodzieży i dorosłych: 13:30-14:15; 15:00-15:45

Warsztaty dedykowane młodzieży i dorosłym, których celem jest zachęcenie do wejścia w nową formę zimowej aktywności fizycznej.

 

  • Disco Lodowisko z 4FUN.TV: 16:30-17:15

Popularna na zimowym miasteczku lodowa dyskoteka w rytm największych hitów stacji 4FUN.TV.

 

  • Strefa Zimowego PGE Narodowego w Trasie: 10:30-17:30

 

Bilety dostępne są w kasach lodowiska w standardowych cenach. Dodatkowe aktywności na lodowisku w ramach Zimowego PGE Narodowego w Trasie są bezpłatne. Na odwiedzających stronę www.zimowynarodowy.pl czeka niespodzianka - darmowe wejściówki do pobrania. Liczba bezpłatnych biletów jest ograniczona.

 

www.zimowynarodowy.pl

www.facebook.com/zimowy.narodowy

www.instagram.com/zimowynarodowy

https://www.tiktok.com/@zimowy.narodowy

 

Wspierane przez iCagenda