III Dobroczynny Bieg Nadziei

W niedzielę 2 czerwca na Stadionie Lekkoatletycznym MOSiR Krosno, odbył się III Dobroczynny Bieg Nadziei. Impreza miała charakter pikniku rodzinnego. W programie znalazły się między innymi:
- występy Studio Piosenki SWING, Fabryka kreatywności ( animacje dla dzieci), koncert Gminnej Orkiestry Dętej z Krościenka Wyżnego, koncert zespołu muzycznego Lombardino, pokazy sprzętu ratowniczego w wykonaniu Ochotniczej Straży Pożarnej Krosno-Białobrzegi i Pustyny.
Bardzo dużym zainteresowaniem cieszyły się biegi dzieci i młodzieży na różnych dystansach.

Wyniki:

Kategoria generalna mężczyzn:
1 miejsce - Łukasz Janmień
2 miejsce - Artur Chmielowski
3 miejsce - Wojciech Nowak
4 miejsce - Maciej Janocha
5 miejsce - Arkadiusz Michalski
6 miejsce - Grzegorz Flis

Kategoria generalna kobiet:
1 miejsce - Gabriela Kuźnar
2 miejsce - Katarzyna Smolik
3 miejsce - Aleksandra Szczurek
4 miejsce - Aneta Płaza
5 miejsce - Bożena Skrzypczyk
6 miejsce - Agnieszka Leś

Marsz Nordic Walking

Kategoria generalna mężczyzn:
1 miejsce - Radosław Niepokój
2 miejsce - Krzysztof Gierlasiński
3 miejsce - Zbigniew Walczak
4 miejsce - Wojciech Bilik

Kategoria generalna kobiet:
1 miejsce - Anna Wiklowska
2 miejsce - Joanna Hanus
3 miejsce - Natalia Dworzańska
4 miejsce - Jolanta Kolendowska

Wyniki biegu dzieci i młodzieży:

Kategoria dziewczynki 3-4 lata 60 m
1 miejsce - Amelia Hendzel
2 miejsce - Karina Zajdel
3 miejsce - Alicja Szelc

Kategoria chłopcy 3-4 lata 60 m
1 miejsce Antoni Uziębło
2 miejsce - Dawid michalski
3 miejsce - Szymon Frydrych

Kategoria dziewczynki 4-6 lat 80 m
1 miejsce - Kornelia Zajdel
2 miejsce - Agata Danilczuk
3 miejsce - Judyta Danilczuk

Kategoria chłopcy 5-6 lat 80 m
1 miejsce - Maciej Wojnowski
2 miejsce - Jakub Sokołowski
3 miejsce - Jakub Pudło
3 miejsce - Jan Drapiewski

Kategoria dziewczęta klasa I-II 100 m
1 miejsce - Emilia Staszewska
2 miejsce - Gabriela Wacek
3 miejsce - Natalia Hawaj

Kategoria chłopcy klasa I-II 100 m
1 miejsce - Oliwier Wojnar
2 miejsce - Aleksander Janocha
3 miejsce - Maciej Kapica

Kategoria dziewczęta klasa III-IV 200 m
1 miejsce - Anna borsuk
2 miejsce - Maja Sroka
3 miejsce - Marta Wyderka

Kategoria chłopcy klasa III-IV 200 m
1 miejsce - Jan Koszut
2 miejsce - Hubert michalski
3 miejsce - Damian Kenar

Kategoria dziewczęta klasa V-VI 300m
1 miejsce - Julia Koszut
2 miejsce - Maria Tomasik
3 miejsce - Oliwia Adamska

Kategoria chłopcy klasa V-VI 300m
1 miejsce - Mikołaj Zych
2 miejsce - Szymon Socha
3 miejsce - Mateusz Wojnowski

Kategoria dziewczęta klasa VII-VIII i III gim 400m
1 miejsce - Aleksandra Koszut
2 miejsce - Wiktoria Wosiewicz
3 miejsce - Zuzanna Steliga

Kategoria chłopcy klasa VII-VIII i III gim 400m
1 miejsce - Dawid Węgrzyn
2 miejsce - Sebastian Biernacki
3 miejsce - Miłosz Kluczek

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział, a zwycięzcom gratulujemy!

 

Galeria zdjęć - kliknij w obrazek

  • Wirtualny spacer
    Wirtualny spacer
  • Wirtualny spacer
    Wirtualny spacer
  • Wirtualny spacer
    Wirtualny spacer
  • Wirtualny spacer
    Wirtualny spacer
  • Wirtualny spacer
    Wirtualny spacer
  • Wirtualny spacer
    Wirtualny spacer
  • Wirtualny spacer
    Wirtualny spacer

 





Szkółki dla dzieci

MOSiR wspiera akcję:

 

Google+