Siatkówka - Młodziczki w czołówce województwa

Młodziczki siatkarskiej drużyny Karpat Krosno swój ostatni mecz w grupie rozegrały z drużyną z Sanoka. Pomimo tego, że przed meczem wiadomo już było, że to nasze zawodniczki, bez względu na wynik spotkania będą liderem grupy i awans do finałów województwa mają w kieszeni bez większych problemów pokonały swoje przeciwniczki 2:0 (25:9,25:23).

Skład drużyny: Izabela Bolanowska, Julia Wojdyła, Oliwia Wałęsa, Róża Ekert, Gabriela Mrózek, Martyna Rychtyk, Katarzyna Konop, Wiktoria Witkoś, Alicja Surmacz, Julia Barsznica, Aleksandra Kubit, Weronika Świątek, Małgorzata Zajdel oraz Martyna Kozioł.

 

 • Wirtualny spacer
  Wirtualny spacer
 • Wirtualny spacer
  Wirtualny spacer
 • Wirtualny spacer
  Wirtualny spacer
 • Wirtualny spacer
  Wirtualny spacer
 • Wirtualny spacer
  Wirtualny spacer
 • Wirtualny spacer
  Wirtualny spacer
 • Wirtualny spacer
  Wirtualny spacer

Krosno - nasze miasto

Szkółki dla dzieci

MOSiR wspiera akcję:

 

Google+