Siatkówka - II liga mężczyzn: turniej finałowy o awans do rozgrywek w I lidze piłki siatkowej w Rybniku - za mocny dla Karpat Krosno

Siatkarzom drużyny Krosno Glass Karpaty PWSZ nie udało się w tym sezonie awansować do turnieju finałowego i walczyć o awans do rozgrywek w I lidze siatkarzy. Nasza drużyna po piątkowej porażce,  z MCKiS Jaworzno, w sobotę nie sprostała drużynie ze Świdnika i tym samym pogrzebała swoje szanse na awans do finału. W meczu z Avią Świdnik Krośnianie przegrali 3:0 (25:19, 25:13, 25:18). Podobnie jak w piątek drużyna nie potrafiła pokonać rywala ustępując mu dość wyraźnie.

Z turnieju rozegranego w Rybniku oprócz gospodarzy, drużyny Volley Rybnik do finału awansowała drużyna MCKiS Jaworzno, która przegrała w sobotę z gospodarzami 3:0 (25:18, 25:20, 25:21), ale w decydującym o awansie meczu pokonała Avię Świdnik 3:1 (23:25, 25:19, 25:22, 25:15).

Szczegóły na: 
http://karpaty-krosno.pl/wiadomosc/final2018

 

fot. Karol Słomka

 • Wirtualny spacer
  Wirtualny spacer
 • Wirtualny spacer
  Wirtualny spacer
 • Wirtualny spacer
  Wirtualny spacer
 • Wirtualny spacer
  Wirtualny spacer
 • Wirtualny spacer
  Wirtualny spacer
 • Wirtualny spacer
  Wirtualny spacer
 • Wirtualny spacer
  Wirtualny spacer

Krosno - nasze miasto

Szkółki dla dzieci

MOSiR wspiera akcję:

 

Google+