Siatkówka kobiet: Sukces krośnieńskich siatkarek

Duży sukces odniosły krośnieńskie siatkarki w rozegranych w Poznaniu w dniach 27-29 kwietnia finałach Akademickich Mistrzostwach Polski w piłce siatkowej kobiet. Drużyna krośnieńskiej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej udowodniła kolejny raz, że należy do czołowych drużyn w kraju. Nasze dziewczyny zdobyły brązowy medal w klasyfikacji ogólnej wszystkich uczelni oraz złoty w typie wyższych szkół zawodowych. Fazie grupowej nasza drużyna występująca w składzie: Daria Szczyrba Kinga Stronias, Agata Pietrzkiewicz, Aleksandra Muszyńska, Katarzyna Urbanowicz, Julia Brzezińska, Angelika Gajer, Anna Bartyzel i Anna Bodasińska pokonała kolejno: Politechnikę Opole 2:0, AWF Warszawa 2:1 i Uniwersytet Szczecin 2:0 zajmując w grupie I miejsce.

 

 • Wirtualny spacer
  Wirtualny spacer
 • Wirtualny spacer
  Wirtualny spacer
 • Wirtualny spacer
  Wirtualny spacer
 • Wirtualny spacer
  Wirtualny spacer
 • Wirtualny spacer
  Wirtualny spacer
 • Wirtualny spacer
  Wirtualny spacer
 • Wirtualny spacer
  Wirtualny spacer

Krosno - nasze miasto

Szkółki dla dzieci

MOSiR wspiera akcję:

 

Google+